Yaşam

Tiyatro şenliğiyle çocuklar bayramın tadını çıkarıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin çocukların yarıyıl tatilini daha verimli ve eğlenceli bir şekilde geçirmeleri için düzenlediği tiyatro şenliği devam ediyor. Çocuk Tiyatroları Şenliği’nde 15 oyun 3 farklı sahnede minik tiyatroseverlerle buluşuyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ile Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu iş birliğinde düzenlenen ‘Çocuk Tiyatro Şenliği’ ile Antalyalı çocuklar kahkaha dolu bir tatil geçiriyor.

SALONDAN GÜLMELER YÜKSELİYOR

Birbirinden eğlenceli oyunlarla 5 Şubat’a kadar sürecek olan tiyatro şenliğinde çocuklar da aileleriyle birlikte tiyatro izlemenin keyfini çıkarıyor. Festival kapsamında, Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Perge Salonu’nda çocuklar için ‘İki Şaşkın Kafa’ oyunu sahnelendi. Oyuna çocuklar büyük ilgi gösterdi. Oyunu büyük bir heyecanla izleyen çocuklar keyifli dakikalar geçirdi. Oyunun ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından minik tiyatroseverlere şeker ikram edildi.

EĞLENCELİ OYUNLAR

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından 5 Şubat’a kadar Yıldız Kenter Sahnesi’nde gerçekleştirilecek ücretsiz tiyatro etkinliği kapsamında; Sır, Balon Ağaç, Zümrüt Anka ve Tiyatro Makinesi adlı oyunlar sahnelenecek.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu