Haber

Manisa’da hayatta kalanlara ücretsiz spor kursları

MANİSA (İGFA) –Kahramanmaraş merkez üssünde meydana gelen iki büyük depremin ardından tüm Türkiye yaraları sarmak için seferber oldu.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü de deprem nedeniyle Manisa’ya gelen çocukların spor okullarında basketbol, ​​voleybol ve yüzme branşlarından ücretsiz olarak yararlanabileceklerini duyurdu. Aileler sadece mağdur olduklarını gösteren belgelerle spor okullarına kayıt yaptırabilecek.

2010-2017 doğumlu çocuklar yüzme, 2008-2014 doğumlu çocuklar voleybol, 2009-2016 doğumlu çocuklar ise basketbol branşında kayıt yaptırabilecek. Spor okulu yüzmede 4 Mart, voleybolda 18 Mart ve basketbolda 25 Mart’ta başlayacak.

Yüzme ve basketbol branşlarına kayıt yaptırmak isteyenler Tarık Almış Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Tesisleri ile Tevfik Lav Spor Tesisleri bünyesindeki voleybol spor okuluna başvuracak. Kayıtlar 27 Şubat Pazartesi günü başlayacaktır.

Spor okullarında kurslar 1 yıl devam edecek. Kursa kayıt yaptıran afetzedelerin çocuklarına spor malzemeleri ücretsiz olarak verilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu