Ekonomi

2. Küresel Dijital Ticaret Fuarı Hangzhou’da düzenlenecek

PEKİN, 17 Kasım (Xinhua) — 2. Küresel Dijital Ticaret Fuarı 23-27 Kasım tarihlerinde Çin’in doğu Zhejiang eyaletinin merkezi Hangzhou’da gerçekleştirilecek.

Ticaret Bakanlığı Sözcüsü He Yadong, Perşembe günü düzenlediği basın toplantısında fuarın iyi tasarlanmış ve tamamen hazır olduğunu söyledi.

Fuara 68 uluslararası kuruluş ve yabancı iş derneğinin katılımını teyit ettiğini, 800’den fazla işletmenin fiili katılımla fuarlarda yer alacağını belirtti.

Fuarın sergi alanının yaklaşık 100.000 metrekare olacağını belirterek, etkinliğe katılmak için yaklaşık 15.000 profesyonel alıcının kayıt yaptırdığını belirtti.

Fuar boyunca 100’ün üzerinde etkinlik düzenlenecek ve dijital ticarette son teknolojiye sahip 100’den fazla ürün ve hizmet ilk kez sergilenecek.

Çin, 3. Kuşak ve Yol Uluslararası İşbirliği Forumu’nda Küresel Dijital Ticaret Fuarı’nın her yıl düzenleneceğini duyurdu. Geçtiğimiz yıl Hangzhou’da ilk Küresel Dijital Ticaret Fuarı düzenlendi ve fuarda 5 milyar ABD dolarını aşan geçici sözleşmeler imzalandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu